Нова етикета, со нов датум, чуда прави. Меѓу другото му го јакне и имунитетот на купувачот и со тек на време станува отпорен и редовно може да конзумира производи со поминат рок.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено