За среќа на крај се најдоа и неколку хумани луѓе, но она што се случуваше на почетокот е сѐ, само не човечко однесување.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено