Тој купил регуларен костим, но конците кои ги спојуваат деловите ги отшил и ги зашил со конец што се раствора во вода.

Набрзо по влегувањето во базенот во дворот, започнаа и проблемите на мајката, а таткото го снима целото шоу.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено