Детето си најде забава додека го чекаат лифтот, а таткото се обиде да го зафркава. Но, малиот е поопасен отколку што изгледа!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено