Ова се снимки од првото сослушување во суд, каде тинејџерот не изустил ни збор. Дали не сакал или не можел оценете сами.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено