Ова обично се случува кога количините на алкохол предвиден за свадбата се при крај, па свативите почнува да ги фаќа нервоза :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено