Иако многу ретко, затоа што секој трамвај си оди по својата еднонасична патека, сепак и ова се случува.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено