Кога по цел ден се бесиш по шипките, мускулите на рацете ти стануваат толку силни што без проблем можеш да повлечеш цел метален шкаф.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено