Мислат дека ако дошле со камион-мешалка за бетон, тој не може да им направи ништо? Но, дедото има чекан.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено