Првото пиле го лапна цело, додека со второто лапна и нешто друго. Деца почнаа да врескаат, водата стана црвена, а и вработениот иако знаеше што да прави, сепак на крај го фати паника. Инцидентот се случи во зоолошка градина во Индонезија.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено