Ваква опасно добра сечена фармерка можете да си набавите за 148 долари, а наменета е да се носи со танга, не како девојката :).

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено