Наместо да му сигнализираат да застане, да се обидат да спречат несреќа, тие само возат по него и фаќаат сеир.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено