Вистинското име ѝ е Наталија Красавина, но сите ја знаат како Ната Ли, под кое име и настапува како диџејка. Кликајте понатаму, ако и вие сте голем љубител на диџејска музика.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено