Тајланд е една од најпопуларните дестинации за туристите кои бараат забава, а кога куче врзано во синџири наеднаш ќе го пуштиш, се случува ова!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено