Ва видеото може да се види жена во костим на капење како се вози на автопат во Мајами, но тое не е невообичаената работа. Жената заборавила да исполни една обврска додека била дома и решила работата да ја заврши по пат. Сепак, кој не сака мазна кожа за на плажа?

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено