Запознајте ја 34-годишниот Адријана Колесар, која работи во германската полиција, а поинтересен е фактот што половина од животот професионално тренира бодибилдинг.

Девојката настапува на различни натпревари, го промовира спорт и многу е активна на социјалните мрежи, каде што ја следат стотици илјади луѓе.

Сподели на Facebook
пати видено