Од играчка – плачка, на начин каков што никој не очекуваше. Што се случи со мозокот на мачката, останува мистерија. Ајде некој поупатен да не просветли!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено