Сопругата е прилично изнервирана, а според контролираната реакција на сопругот, може да се заклучи дека многу ѝ згрешил.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено