Позитив на денот! На ова куче сопственикот му закачил ласер играчка на ременот, и кучето споулавува обидувајќи се да ја фати црвената точка по секоја цена.

 

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено