Можеш, се разбира, со месеци да одиш во теретана и да вежбаш напорно, но зошто да се мачиш кога имаш синтол?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено