Тинејџерот е идната светска ММА ѕвезда, затоа што има неверојатна сила и цврстина. Запомнете го името Асхаб Тамаев.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено