Раперот Хаски пред неколку дена дал интервју во хотелот „Риц Карлтон“ во центарот на Москва. Потоа заедно со неговиот најдобар другар добиле идеја да се пошегуваат со јавноста токму од хотелската соба во која престојувале.

Другарот го врзал раперот за терасата, да личи како да си ги скратил маките и мислеле дека тоа е смешно.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено