Присутните девојки добија лекција за тоа како треба сами да си ја бранат честа, а идиотите добија лекција за тоа дека не се најсилни на светот. Згора на се им викнаа и полиција.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено