Сите студенти на факултетот знаеле дека нивната професорка Надежда Саввична Солопова многу сака мачки, но дали до толку ги сака за да толерира вакво однесување?

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено