Девојката навистина има храброст штом решила да го прави ова, знаејќи дека нејзиниот лут дечко цела вечер вози со моторчето низ град.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено