Девојката мислела ова ќе ја направи главна ѕвезда на Инстаграм, но наместо тоа си доби илјадници негативни коментари затоа што луѓето ова го окарактеризираа како непочитување на жртвите од несреќата. Што е следно? Некоја празноглава старлета да направи рaзгoлeнa фотосесија во Аушвиц?

Во продолжение ви прикажуваме уште слики од Инстаграм профилот на девојката

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено