Фраерот е толку добар што чека буквално до последен момент за да им се тргне од патот на камионите и автомобилите.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено