Логичка игра со добра физика. Колку побрзо ќе постигнете гол, толку повеќе поени ќе освоите.

Многу сакате да играте игри, но не сакате да ги симнувате? Мотика има совршено решение за вас. Посетете го каналот Игротека и уживајте во најзабавните игри без обврски.

Сподели на Facebook
пати видено