По повод 21-виот роденден на малопродажниот ланец за техника-Сетек Се Од Техника,денес и утре во сите салони ке има значителни намалувања на цените на сите светски брендови за Бела техника, Грејни тела, Телевизори, Таблети, Лап топи, Мобилни телефони и сите преостанати артикли.

Количините на промотивните артикли со најголеми попусти ке бидат со ограничен број.

Работното време е 09-20,30 во Петок,и 10-16.30 Сабота.

IMG_20141226_152013

Сподели на Facebook
пати видено