Пред почетокот на финалето на Лигата на шампионите, во Киев врие навивачи на Ливерпул, кои се познати тепачи.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено