Смешна случка со натрескан Белорусин од градот Гомел. Никому не му е јасно како успеал така да „седне“ на клупата, па на помош морале да повикаат пожарникари.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено