Тајланд е атрактивна туристичка дестинација, која освен машките жени, нуди можност да си ги пробате силите и во нивните боречки вештини :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено