Необична и многу интересна загатка наменета да ви го разубави денот. Вие треба да решите тежок проблем со летање и да ги соберете сите ѕвезди.

Многу сакате да играте игри, но не сакате да ги симнувате? Мотика има совршено решение за вас. Посетете го каналот Игротека и уживајте во најзабавните игри без обврски.

Сподели на Facebook
пати видено