„Сакам да му покажам на светот дека Сомалија може да стане светска воена сила, да им покажам на младите Сомалијци дека и тие со свои раце можат да направат фабрики, а на Русите да им покажам дека и ние можеме да правиме тенкови“ – вели главниот мајстор.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено