Ријан Мејер е популарна блогерка на која ѝ се восхитуваат стотици илјади луѓе. Оваа девојка со совршена фигура стана позната благодарение на фотографиите од нејзиниот идеален живот на Инстаграм.

Но, од неодамна русокосата девојка почнала да размислува колку всушност нејзиниот живот е поразличен од оној на Инстаграм и решила да ја сподели вистината со сите.

Сподели на Facebook
пати видено