Сценариото оди вака: Крадец провалува во станот на две осамени девојки. Тие го фаќаат на дело, а тој ги моли да не викаат полиција, затоа што не сакал да се врати во затворот. Тогаш, внимавајте сега, на плавушата ѝ текнува како да се нагодат :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено