Не е лесно да си Неандерталец, особено ако врска немаш што значи ова. Момците од оваа теретана од Есекс, Англија најдобро ја разбираат оваа „мака“.

Откако не успеале да се разберат со зборови или си го заборавиле речникот дома, решила на „подемократски“ начин да се пресметаат. За чудо сите се живи со модринки и ќотек кој ќе го паметат.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено