Дечкиве сериозно се потрудиле да ја сработат анимацијава и да ги синхронизираат сите уреди. Ви препорачуваме да го погледнете спотот наречен „Те молам не оставај ме во сабота навечер“. Песната се вика „Knock Knock“, а групата Brunettes Shoot Blondes.

Сподели на Facebook
пати видено