Ја знаете ли онаа возбуда кога некој на кратко ќе ве извади од памет? Ова дете ја знае – и ја обожава. Иако неговата реакција го изненади и него самиот, а и неговото семејство.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено