Новинарот сакаше преку интервју, лице в лице со канибалот, да дознае дали навистина овие луѓе прекриени со прав од кремирани луѓе, јадат човечко месо и дали пијат крв од човечки черепи. Според „ѓерданот“ што главатарот му го стави на глава, гласините не се далеку од вистината.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено