Малку претерала, како и во сѐ што правела до сега, но 60 годишната Мадона нашла начин како да се врати во центарот на вниманието на стари години.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено