Погледнете само како ги искрши „мермерните“ плочки, а на неговата техника може да му подзавидат и врвните светски мајстори за боречки вештини.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено