Во тепачките со мешани боречки вештини, кои се без многу правила, ништо не е завршено додека судијата не ја прекине борбата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено