Крадецот наеднаш се нашол во многу незгодна и безизлезна ситуација, а жената мава ли мава шамари.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено