Малку фантазија, многу труд и храброст и гаражата се претвора во прекрасна гарсоњера. Погледнете како го направи тоа Џереми Бухолц од Франција.

garaza1

garaza2

garaza3

garaza4

garaza5

garaza6

garaza7

garaza8

garaza9

Сподели на Facebook
пати видено