Доволно е само малку повеќе да те дувне ветрот, како што тоа му го направи на овој бразилски авантурист.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено