Девојката си замина од ноќниот клуб во раните утрински часови, дури и се облече надвор од што брзала да си замине, но идиотот ја стигна. Само не приметил дека ММА борецот Денис Стојниќ е во близина.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено