Што да прави сега и како да ја избрка змијата, која е на 10 сантиметри од него и само го чека да мрдне за да нападне.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено