Светот прв пат ја примети 26-годишната Ивана Кнол од Загреб за време на Светското првенство во фудбал во Русија. Тогаш девојката облечена во боите на својата земја се најде на насловните страни на сите светски медиуми, но интересно е што таа не запре овде. Уште поинтересно е што не прифати некоја глупава понуда за брзи пари од свои провокативни фотографии, туку изигра многу паметно.

Девојката лансираше своја модна линија на костими за капење со мотиви од хрватската шаховница. Бикините таа ги нарече „крокини“, како комбинација од зборовите „Кроација“ и „бикини“. Ви се допаѓаат ли?

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено