Иако скокањето во тандем не е опасно, затоа што зад себе имаш човек кој го правел тоа стотици пати, но сепак, не знаеш од која страна може да дојде несреќата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено